İzmir erkek arayan bayanlar ajansı

İzmir, tarihteki adıyla Smyrna, Türkiye’nin en batısında, Ege Denizi kıyısında yer alan bir şehirdir. Roma’dan Osmanlı’ya tarih boyunca birçok medeniyetin beşiği olan İzmir, antik kentleri, muhteşem tatil beldeleri, eşsiz sahilleri, büyüklüğüne rağmen sakinliği, toprağında yetişen ve ömür uzatan birbirinden güzel bitkileriyle vazgeçilmezdir.

Özgürlüğün ve rahatlığın sembolü

 

Türkiye’nin en kalabalık üçüncü şehri olan İzmir, dünyada ekonomisi hızla gelişen şehirlerden biri olarak gösterilmektedir. Nüfusu 4 milyonu aşan İzmir, göç için bir cazibe merkezidir. 1 milyonun üzerindeki çalışan genç İzmirli ise şehrin ekonomisine can vermektedir. İzmir bugün hızlı değişen bir şehir olmasına karşın jigololuk ve yaşam tarzı olarak rahat ve mutlu bir yerdir. Hayat pahalılığı İstanbul veya Ankara’ya göre daha düşük düzeydedir. Verimli topraklarında yetişen ürünleriyle daha avantajlıdır. Evlenip yuva kurmak ve çocuk yetiştirmek için ideal bir şehir olan İzmir’in eğitim kalitesi de yüksektir. Kısaca özgürlüğün ve rahatlığın sembolüdür İzmir.

 

İzmirliler jigololuk konusunda yuvalarına bağlıdır. Kadınları güzelliklerinin ötesinde kendilerine güvenlidir, ileri görüşlü ve neşelidir. Yunanistan’dan mübadeleyle gelen Türkler, Arnavutlar ve Boşnaklar gibi Batılı etnik grupların fazla oluşu bunda etkilidir.

 

İzmir’de evli çiftlerin yapacakları çok şey vardır; Şirince İzmirlilerin hafta sonları gittikleri adı gibi bir kasabadır, doğal yaşam parkı, Aqua parkı, Buca Göleti, Point Bornova ve şehrin kafeleri, restoranlarıyla sosyalleşmek kolaydır. Mağaraları, ören yerleri, kaplıcaları ve plajları yaz aylarında dolup taşar.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir