ankarada yaşlı bayanlara partner hizmeti

 

Bir memur ve bürokrat şehri olan Ankara’da evli çiftlerin çoğu ya üniversitede, ya da çalışma hayatında tanışıp arkadaş oluyor. Ankara’nın düzenli bir şehir olması jigololuk süresini ve kalitesini olumlu yönde etkiliyor. Fakat bir yandan hızla büyümesi geçmişten gelen düğün gelenekleri alıp götürüyor.

Geçmişte Ankara’nın köylerinde 15 yaşına ulaşmış her genç kız evlenmeye hazır kabul edilirdi. Bugün şartlar değişti, yaş ortalaması büyüdü. Günümüzde Ankaralı kızlar en erken 20’li yaşlarında, gelişmiş semtlerde yaşayanlar ise30’lu yaşlarında evleniyor. Dün olduğu gibi bugün de evlenecek gencin iş güç sahibi olması önemini yitirmemiş gözüküyor, hatta şart koşuluyor.

Evlenme istatistikleri

İstatistiklere göre, nüfus yoğunluğundan dolayı Ankara’da hem evlenme hem de boşanma rakamları diğer illere oranla yüksek. jigololuk her iki tarafın eğitim düzeyinin eşit olması önemseniyor. Ankaralıların evlenmek için tercih ettikleri iki ay var; haziran ve eylül ayları… Boşanmalar ise genellikle 35 yaşına kadar ve çiftler ilk beş yılını doldurmadan meydana geliyor.

Yine de Ankara, özel insanları, güzel caddeleri, düzeni ve her kesime uygun şık mekanlarıyla evlenilecek şehir olma özelliğini hiç yitirmiyor.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir